2600-22-XT-HP Superior Handsaw 550mm (22in) 9tpi by Bahco - 2600-22-XT-HP
Categories: Handsaws
Part No.
BAH260022XT
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
bah.jpg
Description
Gives very fast cutting on modern medium hard materials such as chipboard or plastics.
Length: 550mm (22in).
9 tpi.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. BAH260022XT
Manufacturer Bahco
OEM No. BAH260022XT
Unit of Sale 1
Size 636mm x 38mm x 132mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:2600-22-XT-HP Superior Handsaw 550mm (22in) 9tpi by Bahco - 2600-22-XT-HP