3150-12-XT9-HP Compass Saw 300mm (12in) 9tpi by Bahco - 3150-12-XT9-HP
Categories: Compass Saws
Part No.
BAH3150
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
bah.jpg
Description
Blade Length: 300mm (12in).
Teeth: 9 tpi.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. BAH3150
Manufacturer Bahco
OEM No. BAH3150
Unit of Sale 1
Size 30mm x 140mm x 465mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:3150-12-XT9-HP Compass Saw 300mm (12in) 9tpi by Bahco - 3150-12-XT9-HP