Oval Lost Head Nail Bright Finish 40mm Bag Weight 2.5kg by Forgefix - 212NLOH40B
Categories: Nail Finder
Part No.
FOROH40B212
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
for.jpg
Description
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright 40mm Bag Weight 2.5kg
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FOROH40B212
Manufacturer Forgefix
OEM No. FOROH40B212
Unit of Sale Bag Weight 2.5kg
Size 170mm x 170mm x 230mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:Oval Lost Head Nail Bright Finish 40mm Bag Weight 2.5kg by Forgefix - 212NLOH40B