244-20 Laminator Handsaw 500mm (20in) by Bahco - 244-20-LAM
Part No.
BAH24420LAM
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
bah.jpg
Description
Specification
Length: 500mm (20in).
Teeth: 8 tpi.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. BAH24420LAM
Manufacturer Bahco
OEM No. BAH24420LAM
Unit of Sale 1
Size 565mm x 26mm x 139mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:244-20 Laminator Handsaw 500mm (20in) by Bahco - 244-20-LAM