244P-20 Laminator Barracuda Hand Saw 500mm (20in) 8tpi by Bahco - 244P-20-LAM
Part No.
BAH244P20LAM
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
bah.jpg
Description
Specification
Length: 500mm (20in).
Teeth: 8 tpi.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. BAH244P20LAM
Manufacturer Bahco
OEM No. BAH244P20LAM
Unit of Sale 1
Size 578mm x 28mm x 127mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:244P-20 Laminator Barracuda Hand Saw 500mm (20in) 8tpi by Bahco - 244P-20-LAM