300-14-F15/16-HP PrizeCut Toolbox Handsaw 350mm (14in) 15tpi by Bahco - 300-14-F15/16-HP
Categories: Toolbox Saws
Part No.
BAH30014
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
bah.jpg
Description
Blade Length: 350mm (14in).
Teeth: 15 tpi.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. BAH30014
Manufacturer Bahco
OEM No. BAH30014
Unit of Sale 1
Size 411mm x 25mm x 113mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:300-14-F15/16-HP PrizeCut Toolbox Handsaw 350mm (14in) 15tpi by Bahco - 300-14-F15/16-HP