Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 130mm Bag 10 by Forgefix - 10CS10130
Categories: Coach Screws
Part No.
FORCS10130M
Description
These Coach Screws conform to DIN 571 standards.
APPLICATION:
Single thread screws have been designed to offer higher pull out values and quicker insertion.
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 130 Bag 10
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORCS10130M
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORCS10130M
Unit of Sale Bag of 10
Size 170mm x 170mm x 230mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M10 x 130mm Bag 10 by Forgefix - 10CS10130