Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 100mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12100
Categories: Coach Screws
Part No.
FORCS12100M
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
for.jpg
Description
These Coach Screws conform to DIN 571 standards.
APPLICATION:
Single thread screws have been designed to offer higher pull out values and quicker insertion.
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 100 Bag 5
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORCS12100M
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORCS12100M
Unit of Sale Bag of 5
Size 150mm x 180mm x 20mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 100mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12100