Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 150mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12150
Categories: Coach Screws
Part No.
FORCS12150M
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 150 Bag 5
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORCS12150M
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORCS12150M
Unit of Sale Bag of 5
Size 150mm x 230mm x 20mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 150mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12150