Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 180mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12180
Categories: Coach Screws
Part No.
FORCS12180M
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 180 Bag 5
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORCS12180M
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORCS12180M
Unit of Sale Bag of 5
Size 150mm x 330mm x 20mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 180mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12180