Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 200mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12200
Categories: Coach Screws
Part No.
FORCS12200M
Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 200 Bag 5
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORCS12200M
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORCS12200M
Unit of Sale Bag of 5
Size 150mm x 330mm x 20mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Coach Screw Hexagon Head Single Thread ZP M12 x 200mm Bag 5 by Forgefix - 5CS12200