Genuine NGK BKR6EKPB-11 Spark Plug - 3542 - Sold Individually
Part No.
BKR6EKPB-11
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
ngk.png
Description
Genuine NGK BKR6EKPB-11 Spark Plug
Stock No: 3542
Sold Individually
Thread Size: 14mm
Thread Pitch: 1.25mm
Reach: 19mm (3/4")
Hex Size: 5/8" (16mm)
Gap: .043" (1.1mm)