Netting Staple Galvanised 20mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS20GB
Part No.
FORNS20GB500
APPLICATION:
For fastening all manner of wire and netting.
Used extensively in the fencing trades.
Netting Staple Galvanised 20mm Bag Weight 500g
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORNS20GB500
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORNS20GB500
Unit of Sale Bag Weight 500g
Size 25mm x 145mm x 130mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Netting Staple Galvanised 20mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS20GB