Netting Staple Galvanised 25mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS25GB
Part No.
FORNS25GB500
APPLICATION:
For fastening all manner of wire and netting.
Used extensively in the fencing trades.
Netting Staple Galvanised 25mm Bag Weight 500g
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORNS25GB500
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORNS25GB500
Unit of Sale Bag Weight 500g
Size 60mm x 245mm x 132mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Netting Staple Galvanised 25mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS25GB