Netting Staple Galvanised 30mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS30GB
Part No.
FORNS30GB500
APPLICATION:
For fastening all manner of wire and netting.
Used extensively in the fencing trades.
Netting Staple Galvanised 30mm Bag Weight 500g
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORNS30GB500
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORNS30GB500
Unit of Sale Bag Weight 500g
Size 238mm x 29mm x 126mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Netting Staple Galvanised 30mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLNS30GB