Oval Lost Head Nail Bright Finish 50mm Bag Weight 2.5kg by Forgefix - 212NLOH50B
Categories: Nail Finder
Part No.
FOROH50B212
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright 50mm Bag Weight 2.5kg
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FOROH50B212
Manufacturer Forgefix
OEM No. FOROH50B212
Unit of Sale Bag Weight 2.5kg
Size 170mm x 170mm x 230mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Oval Lost Head Nail Bright Finish 50mm Bag Weight 2.5kg by Forgefix - 212NLOH50B