Oval Lost Head Nail Bright Finish 65mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLOH65B
Categories: Nail Finder
Part No.
FOROH65B500
APPLICATION:
Oval Lost Head Nail Bright 65mm Bag Weight 500g
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FOROH65B500
Manufacturer Forgefix
OEM No. FOROH65B500
Unit of Sale Bag Weight 500g
Size 152mm x 100mm x 208mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Oval Lost Head Nail Bright Finish 65mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLOH65B