Panel Pin Bright Finish 30mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLPP30B
Categories: Nail Finder
Part No.
FORPP30B500
APPLICATION:
General cross section of joinery applications such as fixing decorative timber mouldings.
Panel Pin Bright 30mm Bag Weight 500g
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORPP30B500
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORPP30B500
Unit of Sale Bag Weight 500g
Size 170mm x 170mm x 230mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Panel Pin Bright Finish 30mm Bag Weight 500g by Forgefix - 500NLPP30B