Power Tool Battery 18V 1.7Ah Ni-MH for CPG18V Sealey Part No. CPG18VBP
Power Tool Battery 18V 1.7Ah Ni-MH for CPG18V Sealey Part No. CPG18VBP Power Tool Battery 18V 1.7Ah Ni-MH for CPG18V Sealey Part No. CPG18VBP
Part No.
SEACPG18VBP
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
sealey.png
Description
Power Tool Battery 18V 1.7Ah Ni-MH for CPG18V
Sealey part No. CPG18VBP
- Battery pack for Model No. CPG18V.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. SEACPG18VBP
Manufacturer Sealey
OEM No. CPG18VBP
Unit of Sale 1
Size Height: 74mm x Width: 90mm x Depth: 154mm
Reviews
Add a review
Write Your Own Review
You're reviewing:Power Tool Battery 18V 1.7Ah Ni-MH for CPG18V Sealey Part No. CPG18VBP