Round Head Nail Bright Finish 50mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH50B
Categories: Nail Finder
Part No.
FORRH50B212
APPLICATION:
These nails are the most popular type of nail, used in many joinery and construction applications.
Round Head Nail Bright Finish 50mm Bag of 2.5kg
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORRH50B212
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORRH50B212
Unit of Sale Bag of 2.5kg
Size 240mm x 175mm x 291mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Round Head Nail Bright Finish 50mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH50B