Round Head Nail Galvanised 100mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH100GB
Categories: Nail Finder
Part No.
FORRH100GB21
Description
Available in standard sizes, from 25mm to 150mm.
APPLICATION:
These nails are the most popular type of nail, used in many joinery and construction applications.
Round Head Nail Galvanised Finish 100mm Bag of 2.5kg
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORRH100GB21
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORRH100GB21
Unit of Sale Bag of 2.5kg
Size 170mm x 170mm x 230mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Round Head Nail Galvanised 100mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH100GB