Round Head Nail Galvanised 75mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH75GB
Categories: Nail Finder
Part No.
FORRH75GB212
Description
Available in standard sizes, from 25mm to 150mm.
APPLICATION:
These nails are the most popular type of nail, used in many joinery and construction applications.
Round Head Nail Galvanised Finish 75mm Bag of 2.5kg
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FORRH75GB212
Manufacturer Forgefix
OEM No. FORRH75GB212
Unit of Sale Bag of 2.5kg
Size 240mm x 175mm x 291mm
Write Your Own Review
You're reviewing:Round Head Nail Galvanised 75mm Bag of 2.5kg by Forgefix - 212NLRH75GB