Spare Blades for FAISCRA150LH (Pack 5)
Part No.
FAISCRA150BL
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
fai.jpg
Description
To fit the FAISCRA150LH Heavy-Duty Long Handle Scraper
Blade width: 150mm (6in)
Pack of 5 in plastic storage tube