Spare Wheel For FAITLCUT400 by Faithfull
Part No.
FAITLCUT400W
Out of stock
Currently out of stock but available to back order
fai.jpg
Description
Replacement Tungsten Carbide cutting wheel to fit the Faithfull FAITLCUT400 400mm Trade Tile Cutter.
Cutting depth: 8mm.
Product Specifications
More Information
L&S Part No. FAITLCUT400W
Manufacturer Faithfull
OEM No. FAITLCUT400W
Unit of Sale 1
Size 80mm x 20mm x 145mm